English   |   ورود
.. ..    .

قابل توجه پذیرفته شدگان کنکور سراسری( مقطع کارشناسی ارشد) ورودی سال 97

با سلام

موفقیت شما را در قبولی آزمون سراسری و گام نهادن به عرصه بالاتر فرهنگ، علم و دانش تبریک عرض نموده و امیدواریم تا پذیرای شما عزیزان در این مرکز آموزش عالی باشیم.

به اطلاع شما بزرگواران می رساند ثبت نام بصورت الکترونیکی است و زمان ثبت نام از هجدهم شهریور ماه تا بیستم شهریور ماه سال 97 می باشد.

جهت ثبت نام به سایت http://samaneh.sadra.ac.ir/stdnewمراجعه نمایید. خواهشمند است ابتدا راهنمای ثبت نام را در قسمت فایل راهنما به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.

پس از انجام مراحل ثبت نام الکترونیکی لازم است در تاریخ های 97/07/19 و 97/07/21 از ساعت 8 الی 16 نسبت به تحویل مدارک بصورت حضوری به اداره آموزش موسسه اقدام لازم را بعمل آورند. بدیهی است عدم تحویل مدارک مربوطه به منزله لغو ثبت نام و انصراف از تحصیل خواهد بود. لازم به ذکر است که زمان شروع کلاس ها از 97/07/05 می باشد.

ضمناً لازم است با مراجعه به لینک های ذیل فرم های کارنامه سلامت روان، کارنامه سلامت جسم و اطلاعات عمومی را چاپ و تکمیل نموده و همراه با مدارک تحویل نمایید. ( لینک دریافت فرم های کارنامه سلامت روان، سلامت جسم و اطلاعات عمومی)

همچنین در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکل با شماره تلفن های 44748551 و 44748554 و یا رایانامه edu.aff@sadra.ac.irارتباط برقرار نمایید. کارشناسان مربوطه پاسخگوی شما خواهند بود.

به آگاهی شما عزیزان می رساند که ساختمان صدرا در حال آماده سازی می باشد. به این دلیل، صرفاً در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 کلیه مراجعات و کلاس ها در محل استیجاری این موسسه در دانشگاه پیام نور به آدرس بزرگراه شهید همت، انتهای بزرگراه شهید خرازی، شهرک شهید باقری، خیابان پروفسور سمیعی برگزار می گردد.

۱۳۹۷/۰۶/۱۴

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی صدرالمتالهین است

١٣٩٢،موسسه آموزش عالی صدرا، تهران، ایران