English   |   ورود
. .. ..

خیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید

 

ضمن تبریک و خیر مقدم به شما دانشجویان عزیز در کلیه رشته ها و مقاطع، از این که موسسه آموزش عالی صدرالمتألهین (صدرا) را برای تحصیلات عالی خود انتخاب کرده اید مسروریم و امیدواریم با تلاش و کوشش و استفاده بهینه از زمان و امکانات با پشتوانه غنی علمی فارغ التحصیل شده و منشاء خدمات شایان برای جامعه باشید همه ما اعم از کادر مدیریت، کادر علمی و کارکنان همواره در طول تحصیل در کنار شما خواهیم بود و تلاش همه ما برای تحصیل بهتر و سر افرازی شما عزیزان می باشد.

موسسه در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد فعالیت دارد و از اعتبار و جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار می باشد.

راهبرد موسسه از همان ابتدای تاسیس آموزش کاربردی و مهارتی توأم با فعالیت های فرهنگی و با هدف تربیت متخصص متعهد بوده است. موسسه در موقعیت ممتاز شهری واقع شده و از فضا و امکانات خوبی از جمله سلف سرویس زیبا و کتابخانه غنی، سایت کامپیوتر مجهز، کلاس های استاندارد و خدمات عمومی خوبی برخوردار می باشد.

طرح توسعه آن در نوع خود بی نظیر است و از کارائی و زیبایی خاصی برخوردار می باشد.

آزمایشگاههای متعدد آن آموزشی و تحقیقاتی با تجهیزات مناسب بوده که دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی از آن استفاده می کنند و نقش موثری در کسب مهارت و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان دارد.

اساتید برجسته و فرهیخته که در موسسه مشغول تدریس و تحقیق می باشند در غنای علمی و فرهنگی دانشجویان نقش ارزنده ای دارند.

عنایت به کیفیت پژوهش در قالب پایان نامه های کارشناسی ارشد که اغلب در جهت حل مشکلات صنعتی توأم با نوآوری بوده و مقالات منتشره توسط استادان موسسه در مجلات معتبر علمی –تخصصی و کنفرانس های علمی حکایت از توجه به امر پژوهش در کنار آموزش دارد.

در راستای اهداف مشروحه فوق توجه شما دانشجویان عزیز را به نکات زیر جلب می نمائیم.

1- برای تحقق اهداف آموزش مهارتی و تربیت دانش آموخته کاربردی که در میدان عمل از اهمیت خاصی برخوردار است نقش عمده را شما دانشجویان عزیز ایفا می کنید و لذا توصیه می شود با انگیزه و علاقه بیاموزید و بویژه به کارهای عملی اهتمام ورزید.

 

2- آگاهی از مقررات آموزشی و عمل به موقع آئین نامه ها و عنایت به زمان توسط شما دانشجویان محترم راه گشای مسیر در پیش روست.

 

3- اطلاعیه ها را در سامانه موسسه بویژه اطلاعیه های جدید را بموقع مشاهده نموده و مورد عمل قرار دهید.

 

4- تقویم آموزشی بویژه تاریخ ثبت نام، شروع و پایان ترم را مد نظر قرار دهید.

 

5- آزمون ها را به عنوان مکمل یادگیری تلقی کرده و آنها را به عنوان وظیفه دنبال کنید. آزمون های جداگانه در طول ترم برای تحقق عدالت در ارزیابی و جلوگیری از ریسک طراحی شده است. 

 

6- به آزمایشگاه ها، کارگاه ها، کارآموزی، کارورزی و پروژه اهمیت خاصی قائل شوید که پشتوانه دانش آموختگی مهارتی است.

 

7- پرداختن به یادگیری در طول ترم یعنی یادگیری توزیع شده و نه متمرکز در شب امتحان امری طبیعی است و بازده خوبی در بر دارد.

 

8- استفاده از منابع متنوع و فناوری های نوین آموزشی بسیار توصیه می شود.

 

9- دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی به پایان نامه با دید نو آورانه صنعتی، کاربردی نگریسته و آنها را در جهت نیازهای جامعه بویژه صنعت سوق دهند.

 

10-  در شرایط فعلی جهانی از نظر بیماری فراگیر موجود، توصیه این است که حداکثر استفاده را از آموزش مجازی بفرمائید.

 

امیدواریم پس از پایان این بیماری به صورت حضوری پذیرای شما عزیزان باشیم.

۱۳۹۹/۰۸/۲۸

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی صدرالمتالهین است

١٣٩٢،موسسه آموزش عالی صدرا، تهران، ایران