English   |   ورود
... . .. ..

قابل توجه پذیرفته شدگان صرفا با اعمال سوابق تحصیلی سراسری (بهمن ماه) سال 99

با سلام

موفقیت شما را در قبولی آزمون سراسری و گام نهادن به عرصه بالاتر دانش و فرهنگ را تبریک عرض نموده و امیدواریم تا پذیرای شما عزیزان در این مرکز آموزش عالی باشیم.

به اطلاع شما می رساند ثبت نام بصورت الکترونیکی است و زمان ثبت نام از تاریخ 99/10/22 لغایت  99/10/25  می باشد.

جهت ثبت نام به سایت http://samaneh.sadra.ac.ir ( قسمت پذیرش)مراجعه نمایید. خواهشمند است ابتدا راهنمای ثبت نام را در قسمت فایل راهنما به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایید. 

ضمناً لازم است با مراجعه به لینک های ذیل فرم های کارنامه سلامت روان ، سلامت جسم و اطلاعات عمومی را چاپ و تکمیل نموده و همراه با مدارک تحویل نمایید. ( لینک دریافت فرم های کارنامه سلامت روان، کارنامه سلامت جسم  و اطلاعات عمومی)

پس از انجام مراحل ثبت نام الکترونیکی لازم است نسبت به تحویل مدارک بصورت حضوری و طبق اطلاعیه های بعدی به اداره آموزش موسسه مراجعه نمایید. بدیهی است عدم تحویل مدارک مربوطه به منزله لغو ثبت نام و انصراف از تحصیل خواهد بود.

با هدف حفظ سلامت فردی و اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی تنها شخص پذیرفته شده به موسسه مراجعه نماید و موسسه از پذیرفتن همراه ایشان معذور می باشد.

همچنین در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکل با شماره تلفن های 44748551 ، 44748554 ، 40445747، 40445787، ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان مربوطه در ساعات اداری (14:00-8:00) پاسخگوی شما خواهند بود.

۱۳۹۹/۱۰/۲۰

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی صدرالمتالهین است

١٣٩٢،موسسه آموزش عالی صدرا، تهران، ایران