English   |   ورود
...... ..... .. . .


خیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید

ضمن تبریک و خیر مقدم به شما دانشجویان عزیز در کلیه رشته ها و مقاطع، از این که موسسه آموزش عالی صدرالمتألهین (صدرا) را برای تحصیلات عالی خود انتخاب کرده اید مسروریم و امیدواریم با تلاش و کوشش و استفاده بهینه از زمان و امکانات با پشتوانه غنی علمی فارغ التحصیل شده و منشاء خدمات شایان برای جامعه باشید همه ما اعم از کادر مدیریت، کادر علمی و کارکنان همواره در طول تحصیل در کنار شما خواهیم بود و تلاش همه ما برای تحصیل بهتر و سر افرازی شما عزیزان می باشد.

موسسه در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد فعالیت دارد و از اعتبار و جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار می باشد.

راهبرد موسسه از همان ابتدای تاسیس آموزش کاربردی و مهارتی توأم با فعالیت های فرهنگی و با هدف تربیت متخصص مسئولیت پذیر بوده است. موسسه در موقعیت ممتاز شهری واقع شده و از فضا و امکانات خوبی از جمله سلف سرویس زیبا و کتابخانه غنی، کلاس های استاندارد و خدمات عمومی خوبی برخوردار می باشد.

طرح توسعه آن در نوع خود بی نظیر است و از کارائی و زیبایی خاصی برخوردار است.

آزمایشگاه های متعدد آن آموزشی و تحقیقاتی با تجهیزات مناسب بوده که دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی از آن استفاده می کنند و نقش موثری در کسب مهارت و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان دارد.

اساتید برجسته و فرهیخته که در موسسه مشغول تدریس و تحقیق می باشند در غنای علمی و فرهنگی دانشجویان نقش ارزنده ای دارند.

عنایت به کیفیت پژوهش در قالب پایان نامه های کارشناسی ارشد که اغلب در جهت حل مشکلات صنعتی توأم با نوآوری بوده و مقالات منتشره توسط استادان موسسه در مجلات معتبر علمی –تخصصی و کنفرانس های علمی حکایت از توجه به امر پژوهش در کنار آموزش دارد.

در راستای اهداف مشروحه فوق توجه شما دانشجویان عزیز را به نکات زیر جلب می نمائیم.

.   برای تحقق اهداف آموزش مهارتی و تربیت دانش آموخته کاربردی که در میدان عمل از اهمیت خاصی برخوردار است نقش عمده را شما دانشجویان عزیز ایفا می کنید و لذا توصیه می شود با انگیزه و علاقه بیاموزید و بویژه به کارهای عملی اهتمام ورزید.

.   آگاهی از مقررات آموزشی و عمل به موقع آئین نامه ها و عنایت به زمان توسط شما دانشجویان محترم راه گشای مسیر در پیش روست.

.   اطلاعیه ها را در سامانه موسسه بویژه اطلاعیه های جدید را بموقع مشاهده نموده و مورد عمل قرار دهید.

.   تقویم آموزشی بویژه تاریخ ثبت نام، شروع و پایان ترم را مد نظر قرار دهید.

.   آزمون ها را به عنوان مکمل یادگیری تلقی کرده و آنها را به عنوان وظیفه دنبال کنید. آزمون های جداگانه در طول ترم برای تحقق عدالت در ارزیابی و جلوگیری از ریسک طراحی شده است.

.   به آزمایشگاه ها، کارگاه ها، کارآموزی، کارورزی و پروژه اهمیت خاصی قائل شوید که پشتوانه دانش آموختگی مهارتی است.

.   پرداختن به یادگیری در طول ترم یعنی یادگیری توزیع شده و نه متمرکز در شب امتحان امری طبیعی است و بازده خوبی در بر دارد.

.   استفاده از منابع متنوع و فناوری های نوین آموزشی بسیار توصیه می شود.

.   دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی به پایان نامه با دید نو آورانه صنعتی، کاربردی نگریسته و آنها را در جهت نیازهای جامعه بویژه صنعت سوق دهند.

 

                                                                                                                           دکتر علی اصغری

                                                                                                                             رییس موسسه


۱۴۰۱/۰۷/۱۱


بازگشت به صفحه اصلی


تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی صدرالمتالهین است

١٣٩٢،موسسه آموزش عالی صدرا، تهران، ایران